W województwie pomorskim, w miejscowości Skórcz, ma swoją siedzibę firma Bonus M.G. s.c.

Prowadzi ona największy stacjonarny sklep z elegancką odzieżą w Polsce (powierzchnia 3000 m2, 30 tys. garniturów i smokingów w ciągłej sprzedaży). Firmę rocznie odwiedza 40 000 klientów. Nad obsługą czuwa 50 konsultantów.

Od 22 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą eleganckiej odzieży

W ponad trzydziestu polskich szwalniach produkujemy nasze: garnitury, marynarki, koszule, kurtki, płaszcze i buty. Co trzeci nasz garnitur powstaje w najlepszej technologicznie szwalni w Polsce.

Chociaż ceny szycia w Chinach, Indiach, Turcji, Bangladeszu, modnej ostatnio Kambodży, czy bliższych nam: Ukrainie i Białorusi, są nawet o 50% niższe, od samego początku postawiliśmy na polskie szwalnie i do dzisiaj jesteśmy wierni tej idei. Dzięki temu jakość szycia naszych garniturów jest wysoka, ale nie bez znaczenia jest też fakt, że przyczyniamy się do utrzymania miejsc pracy w Polsce.

Wspiera nas znany autorytet

Od kilku lat współpracujemy z Janem Adamskim – znawcą i popularyzatorem klasycznej męskiej elegancji, blogerem cieszącym się dużym autorytetem i poważaniem (https://janadamski.eu). Dzięki tej współpracy powstały nowe konstrukcje Kolekcji Wełna, Wełna 100% oraz Wełna-Len oraz przede wszystkim nasza najbardziej ekskluzywna linia garniturów KOLEKCJA JAN ADAMSKI.  Są garnitury z najwyższej jakości tkanin pochodzących z włoskiej tkalni Vitale Barberis Canoico, szyte w najlepszej polskiej szwalni, wyróżniające się opartym na klasyce wzornictwem, wysokiej jakości dodatkami i dbałością o detale. W kolekcji znajdą się zarówno garnitury jedno- jak i dwurzędowe, z tkanin gładkich i wzorzystych. 

Od wielu lat uczestniczymy w międzynarodowych i polskich targach mody

Tkaniny garniturowe i koszulowe zamawiamy w największych tkalniach na świecie.

Daje nam to możliwość tworzenia własnych wzorów i składów oraz zastosowania innowacyjnych technologii.  

Do produkcji garniturów używamy najlepszych dostępnych w Polsce dodatków.

Guziki w naszych garniturach i koszulach pochodzą od europejskiego lidera firmy UNION KNOPFF. 
Do garniturów z kolekcji WEŁNA i WEŁNA 100% stosujemy guziki zrobione z bawolego rogu. 

Do produkcji naszych koszul stosujemy najlepsze i najdroższe tkaniny dostępne na świecie.

Wszystkie koszule szyjemy w polskich szwalniach. Nie ma u nas miejsca na tanie kompromisy. Lubimy, gdy wyjęta z pudełka koszula pachnie polską szwalnią.

Nasze buty zamawiamy u 7 polskich producentów

Wszyscy producenci butów, z którymi współpracujemy, mają swoje siedziby w polskim zagłębiu obuwniczym – Kalwarii Zebrzydowskiej. Region ten słynie z produkcji eleganckich, wysokiej jakości butów. Na przestrzeni lat stworzył swoją własną tożsamość, gdzie dobra jakość idzie w parze z niezbyt wygórowaną ceną. 

W naszej ofercie znajduje się około 150 modeli butów. Kolekcja inspirowana włoskim wzornictwem jest stale aktualizowana wedle potrzeb i zapatrywań naszych klientów.

Kurtki i płaszcze

Przy produkcji kurtek i płaszczy współpracujemy z marką „Gamatex” posiadającą olbrzymie doświadczenie i najlepszy park maszynowy w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. 

Krawaty muchy i poszetki

Zamawiamy je w dwóch rejonach świata: tańszą linię wyprodukowaną z mikrofibry i poliestru tworzymy w Chinach, droższą linię z wełny i jedwabiu – we Włoszech. Obecnie importujemy z Włoch tkaniny i rozpoczęliśmy produkcję w Polsce. 

W 2020 roku otworzyliśmy sklep internetowy eGARNITUR.pl

Pewne elementy mocno wyróżniają nas z pośród konkurencji:
Oferujemy darmową wysyłkę oraz zwrot, pokrywamy wszystkie koszty z tym związane.

W celu ustalenia swoich wymiarów mogą Państwo skorzystać z naszych filmów instruktażowych, gdzie dokładnie pokazujemy jak poprawnie się zmierzyć.

Do państwa dyspozycji jest nasza infolinia, mogą Państwo połączyć się z nami, nasi konsultanci pomogą Państwu zarówno w pomiarze sylwetki jak i stworzeniu gotowej stylizacji. 

Jeśli mają Państwo wątpliwości co do rozmiaru garnituru mogą Państwo zamówić u nas dwa lub trzy garnitury. W domu zamienić spodnie i odesłać nam niekompletne garnitury.

Sklep stacjonarny eGARNITUR Łódź

W 2022 rozpoczęliśmy ekspansję naszej firmy na inne rejony Polski pod marką eGARNITUR, wybierając Łódź jako miejsce na nasz kolejny sklep stacjonarny.

Go to top